claim

Lista starszych wiadomości

Wielkie Nurkowanie w Aquadromie

Nurkowanie może być świetną rozrywką  dla każdego i wbrew powszechnym opiniom - nie zalicza się do sportów ekstremalnych. Przynajmniej nie na początku. I nie w jedynej takiej w Polsce, 7 metrowej tubie dla płetwonurków w rudzkim Aquadromie.

Postawioną tezę Aquadrom udowodni już 30 maja. W czasie „Wielkiego Nurkowania” – imprezy promującej płetwonurkowanie, nasza 7 metrowa tuba dla płetwonurków zostanie udostępniona kompletnym amatorom.

Co może być ciekawego w długim siedzeniu pod wodą?

Jeżeli nigdy nie próbowałeś zaczerpnąć powietrza kilka metrów pod wodą, przywiązany do kilkunastu kilogramów sprzętu - nie wiesz co to zdezorientowanie. Zapewne nie wiesz także co to narkoza azotowa, toksyczność tlenowa i jakie emocje niesie ze sobą awaria sprzętu kilkanaście metrów pod powierzchnią wody.

Niestety nie dowiesz się tego podczas Wielkiego Nurkowania w Aquadromie, bowiem tuba dla płetwonurków gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Obecność dwóch instruktorów i ratownika wodnego sprawi, że zostaniesz poprowadzony jak po sznurku i jedyny błąd, który możesz popełnić to zapomnieć o wcześniejszej rezerwacji miejsca na naszą imprezę.

wersja do wydruku
Powrót
AQUADROM 2017 | Wszelkie prawa zastrzeżone przez Aquadrom Sp. z o.o.